Wskazania do wykonania endermologii

Walka z nadmiernymi kilogramami nie jest prosta, wymaga licznych wyrzeczeń, odmawiania sobie tłustych oraz słodkich potraw, a także regularnych ćwiczeń. Aktywność fizyczna, dieta bogata w warzywa, a także unikanie fast foodów oraz szkodliwych przekąsek pozytywnie wpływa na ciało i wspiera odchudzanie. Często jednak zdarza się, iż metody te są niewystarczające, dlatego wiele kobiet decyduje się na zabiegi, których celem jest poprawa wyglądu, modelowanie sylwetki, a także likwidacja różnych niedoskonałości, jak cellulit lub rozstępy.

Piękna skóra dzięki enedrmologii

endermologia całego ciała białystokW wielu gabinetach oferowana jest endermologia całego ciała Białystok to miejsce, gdzie z masażu endermologicznego korzystają panie, które chcą usunąć toksyny i tkankę tłuszczową, a także wymodelować sylwetkę. Metoda ta jest często także wykorzystywana w łagodzeniu bólu kręgosłupa, mięśni, a także chorobach reumatycznych. Zabiegi te przynoszą doskonałe rezultaty, pozytywnie wpływają na układ limfatyczny, poprawiają przemianę materii, a także regulują procesy usuwania toksyn i nadmiaru płynu. Masaż endermologiczny stymuluje organizm do do produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie pozbywa się tkanki tłuszczowej, a także walczy ze zmarszczkami. Jednym z efektów zabiegu jest odmłodzenie skóry, ujędrnienie i poprawia jej elastyczności, wygładzenie zmarszczek, a także spłycenie rozstępów i nieestetycznych blizn. Endermologia wspiera odchudzanie, wówczas wykonywana jest najczęściej na brzuchu, pośladkach i udach, redukuje tkankę tłuszczową i pozbywa się cellulitu. Na skutek masażu podciśnieniowego następuje stymulacja krążenia krwi i limfy, dzięki czemu przyśpiesza się detoksykacja organizmu. Metoda jest często wykorzystywana w łagodzeniu dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków, wykazuje pozytywne efekty terapeutyczne. Masaż podciśnieniowy wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia, który posiada głowicę, która jest dostosowana do wielkości wybranej okolicy ciała. Zazwyczaj sterowana jest komputerowo, składa się z ruchomych rolek, a także komory ssącej.

Zabieg może powodować dyskomfort, a także ból, który pojawia się w okolicach części ciała, które poddawane są masażowi. Czasem występują także siniaki. Z podciśnieniowego masażu nie mogą korzystać osoby, które zmagają się z infekcjami skóry, stanami zapalnymi naskórka, zakrzepicą oraz nowotworami. Metoda ta nie powinna być wykonywana także w przypadku kobiet w ciąży, a także karmiących piersią. Gabinety medycyny estetycznej są miejscem, gdzie można doskonale zadbać o siebie i skorzystać z różnorodnych zabiegów, które działają wyjątkowo skutecznie. Jednym z nich jest endermologia, która umożliwia osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów.