Romantyczny weekend we dwoje w spa

Uwielbiam morze, to najlepsza możliwa lokalizacja na wyjazd. Oczywiście, mój mąż bardzo dobrze to wiedział, więc myśląc o zarezerwowaniu miejsca na weekend, bez namysłu zdecydował się na Jastrzębią Górę. Ja, oczywiście, ten pomysł bardzo poparłam. Wiedziałam, że potrzebujemy wspólnego wyjazdu, żeby razem odpocząć, uciec od obowiązków dnia codziennego. Wiadomo jednak, że jeśli decydować się już na weekendowy wyjazd we dwoje, to tylko w najlepszych, luksusowych warunkach, by naprawdę móc wypocząć. 

Pobyt w spa dla dwojga 

jastrzębia góra - spa dla parJednak, by osiągnąć taki efekt, trzeba przejrzeć wiele ofert. Jastrzębia Góra – spa dla par – to właściwie spory procent dostępnych hoteli w ogóle w tym miejscu. Jak jest czegoś dużo, to wiadomo – jest spora konkurencyjność – to bardzo dobrze dla samego konsumenta. Jednak też trzeba przejrzeć wiele ofert i zastanowić się, która najlepiej pasuje dla nas. W naszym przypadku chodziło o to, by każde z nas miało coś dla siebie – oczywiście, relaksujące masaże kochają wszyscy, ale mężowi zależało na siłowni, dostępie do basenu, saunie, a mi – na zabiegach kosmetycznych i fryzjerskich, pysznych śniadaniach, i lokalizacji. Właściwie – to właśnie lokalizacja grała w moim przypadku pierwsze skrzypce. Musiało być blisko morza. Jastrzębia Góra to w końcu kurort, a do kurortów jeździ się po to, by móc wraz ze świtem i zachodem słońca przechadzać się po piaszczystych plażach, mocząc co jakiś czas stopy, wraz z większą falą wdzierającą się na brzeg. Chciałam czuć luksus pobytu w najlepszym hotelu, połączony ze swojskością samego kurortu, morskiej bryzy i zapachu smażonych ryb. Mój mąż jednak chciał wielkiego łóżka, wygodnego materaca, wielu masaży i możliwości kontynuowania ćwiczeń siłowych, najlepiej pod okiem jakiegoś trenera. Zatem musieliśmy połączyć nasze cele i wybrać hotel, który oferuje to wszystko na raz. Istotne dla nas były opinie w Internecie – po pierwsze hotel na pewno zapewnia to, co głosi na swojej stronie internetowej, po drugie – czy spełnia te wymagania na tak wysokim poziomie, jaki byśmy chcieli, by nam zapewniono i za jaki zapłacimy. 

Nasz pobyt okazał się strzałem w dziesiątkę. W hotelu było wszystko, czego chcieliśmy, a wszyscy zatrudnieni pracownicy w dziale spa wykonywali swoją pracę na medal. Oferta masaży była tak szeroka, że właściwie codziennie mogłam spróbować czegoś nowego, a sauna cudownie rozluźniała i wypacała wszelkie zmartwienia. I to jedzenie, którego smaku nigdy nie zapomnę. Na pewno wrócimy w to samo jeszcze raz, tym razem na dłużej niż tylko weekend.