Potrzebowałam diagnostyki biorezonansem

Niedawno zrezygnowałam całkowicie z konwencjonalnego leczenia. Odbijałam się tylko od lekarza do lekarza i nikt nie potrafił znaleźć przyczyny moich dolegliwości żołądkowych. Faszerowali mnie tylko proszkami przeciwbólowymi i antybiotykami. Jedyne co to spowodowało to to, że teraz miałam jeszcze problem z wątrobą i trzustką. Postanowiłam spróbować medycyny niekonwencjonalnej. Dowiedziałam się, że na początek warto się zdecydować na badanie biorezonansem magnetycznym. Jest to badanie nieinwazyjne, a przy tym bardzo skuteczne.

Wykonałam fachową diagnostykę biorezonansem

fachowa diagnostyka biorezonansemUdałam się do ośrodka zajmującego się medycyną naturalną i niekonwencjonalną. Znajdował się on niedaleko mojego miejsca zamieszkania i sama zastanawiałam się nad tym, dlaczego nie przyszłam tu wcześniej. W recepcji powiedziałam, że interesuje mnie fachowa diagnostyka biorezonansem i poprosiłam o zapisanie. Okazało się, że wykonanie zabiegu jest poprzedzone konsultacją lekarską. To było bardzo profesjonalne. Udałam się na taką konsultację, gdzie lekarz na podstawie moich dolegliwości i problemów dobrał dla mnie odpowiednie testy, które miały być wykonane podczas zabiegu biorezonansu magnetycznego. Wykluczył również u mnie choroby, które mogłyby być przeciwwskazaniem do wykonania takiego zabiegu. Badanie biorezonansem magnetycznym polegało na przeprowadzeniu przez moje ciało impulsów elektrycznych o niskim natężeniu i zmiennych falach. Badanie wykorzystuje fakt, że każdy organizm żywy posiada swoje naturalne i indywidualne drgania. W moim przypadku zostałam zakwalifikowana do wykonania podczas zabiegu testu na obecność pasożytów oraz bakterii. Jednakże metoda biorezonansu magnetycznego przydaje się także do diagnostyki patogenów oraz wirusów. Jest ona wykorzystywana także do diagnostyki alergii oraz jako wspomaganie przy leczeniu nałogów i odczulaniu. Badanie przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Było ono całkowicie bezbolesne. Uczucie mrowienia w dłoniach było nawet przyjemne. 

Byłam bardzo zadowolona z tak fachowej diagnostyki z wykorzystaniem metody biorezonansu magnetycznego. Było to bardzo skuteczne. Dzięki temu mogłam od razu zacząć odpowiednie leczenie z zastosowaniem innych metod medycyny nie konwencjonalnej i naturalnej. Wykonany biorezonans magnetyczny szybko i skutecznie znalazł przyczynę moich dolegliwości i mogłam skupić się na leczeniu przyczyny, a nie maskowaniu objawów jak do tej pory. Biorezonans jest bardzo skuteczny i ma dużo uniwersalnych zastosowań w leczeniu wielu chorób i problemów zdrowotnych.