Można miło spędzić czas w Poznaniu

 

Wybrałam się na weekend do Poznania  z moim mężem. Już dawno nigdzie nie jechaliśmy sami. Wzięliśmy ślub trzy lata temu i akurat w ten weekend, który minął mieliśmy rocznice ślubu. Po ślubie pojawiły się nasze dzieciaki. Małe łobuziaki miały dwa lata i były bliźniakami. Mieliśmy z nimi wiele zamieszania i jeszcze wiele przed nami. Niestety na co dzień mamy sporo obowiązków i zawodowych i związanych z dziećmi więc nie mamy dla siebie za dużo czasu. Wieczorami kiedy dzieciaki śpią to albo musimy załatwiać jakieś sprawy firmowe bo prowadzimy firmę i to wymaga także od nas wiele zaangażowania albo już po prostu jesteśmy tak zmęczenie, że zasypiamy.

Poznań bardzo nam się podobał

nocleg na weekend poznańMoja mama zaproponowała nam, że zaopiekuje się bliźniakami a my mieliśmy sobie zaplanować weekend. Na początku nie byliśmy przekonani do tego pomysłu ale mój tata powiedział, że poradzą sobie i dzieciakom nic się nie stanie. Byliśmy młodzi i tęskniliśmy za spontanicznymi wyjazdami. Przy dzieciach trzeba dokładnie wszystko zaplanować a przy okazji zabrać pół domu bo na pewno wszystko się przyda. Skorzystaliśmy z propozycji moich rodziców i zarezerwowaliśmy sobie nocleg na weekend w Poznaniu. Zdecydowaliśmy się na Poznań bo tam właśnie się poznaliśmy. Obydwoje pracowaliśmy w Warszawie w korporacji. Z pracy kilkanaście osób zostało oddelegowanych na szkolenie, które trwało kilka dni w Poznaniu. Znaliśmy się z mężem z widzenia ale w pracy nie spędzaliśmy ze sobą czasu. Inne działy, inne obowiązki jakoś nie było na to czasu. Właśnie w Poznaniu poznaliśmy się lepiej i się w sobie zakochaliśmy. Nocleg na weekend Poznań, który sobie załatwiliśmy był niedaleko hotelu, w którym spędzaliśmy czas na szkoleniu parę lat temu. Miło było zobaczyć te same okolice, które kiedyś zwiedzaliśmy. Poznań zawsze nam się dobrze kojarzył i podobał. Nawet był taki czas, że myśleliśmy nad przeprowadzką ale obydwoje mamy rodziców, którzy mieszkają pod Warszawą.

Nie chcieliśmy ich zostawiać bo są już w starszym wieku. Poza tym kiedy dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami bliźniaków musieliśmy mieć pomoc. Dziadkowie to najlepsza pomoc na świecie. Poznań bardzo się rozwinął od naszej ostatniej wizyty. To bardzo nowoczesne miasto. Ludzie są bardzo mili i uprzejmi. Nocleg spełnił nasze oczekiwania. Hotel był pięknie urządzony i bardzo elegancki a przy tym cena nie była wysoka. Korzystaliśmy także z pysznych śniadań na miejscu natomiast obiad i kolacje jedliśmy na mieście. Chcieliśmy jak najwięcej zobaczyć w trakcie naszego pobytu.